ZLP630 aliazh alumini / çeliku ashensor elektrike pezullojë platformën platformë pezullimin e punës

Cilësi të lartë dhe të nxehtë Zlp630 Zlp800 Platforma e fuqisë së punës Zlp 630 Platforma e pezulluar

Aplikimi i Produktit


♦ Pastrimi i platformës së punës së mureve të ndërtimit, syzeve, mureve të jashtme, oxhakut të madh, rezervuarëve të mëdhenj, digave etj
♦ Platforma e pikturës dhe ornamentit të mureve të ndërtimit, syzeve, mureve të jashtme, oxhakut të madh, rezervuarëve të mëdhenj, digave etj.
♦ Platforma për riparimin dhe mirëmbajtjen e mureve të ndërtimit, syzeve, mureve të jashtme, oxhakut të madh, rezervuarëve të mëdhenj, digave etj.
♦ Zbatuar gjerësisht në vepra të ndryshme të ndërtimit të mureve, syzeve, mureve të jashtme, oxhakut të madh, tankeve të mëdha, digave etj.

SPECIFIKIMET PËR PLATFORMËN E SIGURUARA TË SERIES ZLP
emër
ZLP800
ZLP630
Ngarkesa e vlerësuar
800kg
630Kg
Shpejtësia e ngritjes
8-10m / min
8-10m / min
Dimensioni i platformës L × W × H (mm) Plastikë me spërkatje rezistente ndaj korrozionit
7500 (2.5 * 3) x 720 x 1300
6000 (1 + 2 + 3 m) x 720 × 1300
Lartësia e ngritjes
100M
100M
kabllo
100 m
100 m
Litar prej çeliku (i bërë posaçërisht)
Φ9.1mm
Φ8.3mm
Tërheqja e energjisë
7.84KN
6.17KN
pushtet
1.8KW * 2
1.5KW * 2
tension
380V 50Hz
380V 50Hz
Shpejtësi rrotulluese
1420rpm
1420rpm
Momenti i frenimit
15Nm
15Nm
Shpërfaqja e rrezes së përparme
1.3 ~ 1.5m
1.3 ~ 1.5m
Mbështeteni lartësinë e rregullueshme
1.2 ~ 1.8
1.2 ~ 1.8
kundërpeshë
1000kg
1000kg
20'ft enë
8sets
9sets
40'ft enë
13sets
14sets

Karakteristikat kryesore


1) Aplikimi i këtij produkti mund të lëshojë skela të lirë, të zvogëlojë koston e ndërtimit dhe efikasitetin do të rritet në masë të madhe.Mean ndërsa, prodhimi është fleksibël e thjeshtë, transferim i lehtë, i lehtë për t'u përdorur, i sigurt dhe i besueshëm.
2) Pa pikturë dhe galvanizim në sipërfaqe.
3) Mbrojtja e membranës së oksigjenit sipërfaqësor në sipërfaqe mund të jetë anti-korrozioni.
4) Pesha e lehtë, 65% më e lehtë se e njëjta model çeliku.
5) Rritja e ngarkesës efektive dhe përmirësimi i aftësisë së anti-capsize.
6) Transportimi dhe instalimi janë më të lehta dhe kursim të punës.
7) Me ngjyrë gri të argjendtë të ndritshëm, pamje të mirë

Imazhe të detajuara


Pjesë makinerie

Emri: ngre
Origjinali: Kina
Motorë me famë të brendshme, forcë lëvizëse e fortë, konsum i ulët. Tensioni mund të përshtatet si kërkesa juaj.

Karakteristikat kryesore

Emri: Bllok sigurie
Origjinali: Kina
Motorë me famë botërore, Ngarkesa e lejueshme,> 800 kg. Këndi i mbylljes së kabllove 3-8.

Pjesë makinerie

Emri: kutia elektrike e kontrollit
Origjinali: Kina
Motorë me famë të brendshme, forcë lëvizëse e fortë, konsum i ulët, i pajisur me pjesët e famshme.

Karakteristikat kryesore

Emri: Mekanizmi i pezullimit
Origjinali: Kina
Mekanizmi i pezullimit është i galvanizuar dhe trashësia e tubit të çelikut është 4 mm.

Paketimi & Dorëzimi


paketim
madhësi
Përshtateni për enën
peshë
1.2 T
Detajet e paketimit
Paketa normale është kuti prej druri. Kutia prej druri do të fumigated

Paketa e produktit me plastikën e absorbimit të goditjeve;
Raft hekuri mund të dizajnohej për kërkesën tuaj.
20'ft enë 8sets 9sets
40'ft kontejner 13sets 14sets

paketim
madhësi
i përshtatshëm për motorin
peshë
1.2 T
Detajet e paketimit
Paketa normale është kuti prej druri. Kutia prej druri do të fumigated.

Paketa e produktit me plastika absorbuese shoku;
Raft hekuri mund të dizajnohej për kërkesën tuaj.
20'ft enë 8sets 9sets
40'ft kontejner 13sets 14sets

Detajet e shpejta


Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë (kontinent)
Numri i modelit: ZLP630
Mekanizmi i heqjes: Zinxhiri i ngritjes
Ngrini Drive / Actuation: Motor elektrik
Fuqia: 1.5kw * 2 / 1.8kw * 2
Vlerësuar Ngarkimi Kapaciteti: 630kg
Min. Gjatësia e ngritjes: 0m
Max. Lartësia e ngritjes: 100m
Madhësia e tabelës: 6000 * 720 * 1300mm / 7500 * 720 * 1300mm
Dimensionet e përgjithshme: kërkesa
Pesha: 800kg
Certifikimi: CE, ISO, GOST.
Garancia: 1 vit
Shërbimi pas shitjes Ofrohet: Asnjë shërbim jashtë shtetit nuk ofrohet
Ngjyra: Silvery
Counterweight: 800kg
Tensioni: 380v / 50hz
Kabllo: 100M
Shpejtësia e ngrirjes: 8-10m / min
Emri: ashensor suspend platformë
Aplikimi: Puna Ajrore
Materiali: Aliazh alumini
Shpejtësia e ngritjes: 3-6m / min
Fuqia motorike: 380v Etj)