platforma të lëvizshme pin-type platforma elektrike të pezulluar zlp800 fazë të vetme

2.5 m 3 Seksionet Instaluar përkohësisht Pajisje për akses ZLP800 Me ngritëse 1.8 kw

përshkrimet


Përparësitë konkurruese:

1.Asolutisht të garantuar sigurinë e jetës gjatë punës ajrore

Bllokimi i sigurisë mbyllni litarin e çelikut menjëherë sapo platforma e pezulluar të përkulet ose litar çeliku rrëshqet nga ngrehja; Sistemi i kontrollit elektrik është i dizajnuar me mbrojtje të rrjedhjeve, mbrojtje të tepërt të nxehtësisë, mbrojtje aktuale të mbingarkesës dhe ndalesë frenash;

Litar me tel të çelikut me cilësi të mirë, litar sigurie dhe kabllo.

2. Performanca stabile: rritet dhe ulet lehtë

3. Dizajn modular. Lehtë për t'u çmontuar, montuar, operuar dhe mirëmbajtur.

4. Lartësia e ngritjes mund të rregullohet sipas kërkesës (Maksimumi 300 metra)

5. Tensioni dhe frekuenca e punës mund të rregullohet (220V / 380V / 415V etj)

6. Platforma e suspenduar për përdorim të veçantë mund të personalizohet (rrethore, formë L, formë U, etj)

7. Cilësia profesionale, çmimi konkurrues, ofrimit të shpejtë, shërbime të mira.

Aplikimet


1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë.

2.Piktimi, dekorimi dhe rinovimi i mureve të jashtme.

3. Projektet e instalimit dhe punimet e tjera të ndërtimit të mureve të jashtme të ndërtesës së lartë.

4. Punimet ajrore të anijes, kulla të mëdha, ura, diga dhe oxhaqe të mëdha.

5. Instalimi dhe mirëmbajtja e ngritjes së ashensorit të ngritjes së ndërtesave të larta, industrisë së ndërtimit të anijeve, anijeve detare, ruajtjes së anijes luftarake.

Parametrat teknik


Modeli i Pronësisë Nr.ZLP500ZLP630ZLP800ZLP1000
Ngarkesa e përcaktuar (kg)5006308001000
Shpejtësia e ngritjes (m / min)9 ~ 119 ~ 118 ~ 108~10
Fuqia motorike (kw)2 × 1.5 50HZ / 60HZ2 × 1.5 50HZ / 60HZ2 × 1.8 50HZ / 60HZ2 x 2.2
50Hz / 60HZ
Çift rrotullues i frenave (Km)16161616
Këndi i rregullimit të këndit të litarit të çelikut (°)3 ° - 8 °3 ° - 8 °3 ° - 8 °3 ° - 8 °
Distanca midis dy litarëve të çelikut (mm)≤100≤100≤100≤100
Shtrirja e rradhës e rrezes së përparme (mm)1500150015001500
Platforma pezulluesembylljeAliazh aluminiAliazh aluminiAliazh aluminiAliazh alumini
Nr.Of raft platformëRafte të vetmeRafte të vetmeRafte të vetmeRafte të vetme
Nr.Of platformë2333
L x W x H (mm)(2000 cm 2) x 690 × 1300(2000 cm 3) x 690 × 1300(2500 cm 3) x 690 × 1300(2500 cm 3) x 690 × 1300
Pesha (kg)350 Kg375 Kg410 Kg455 kg
Mekanizëm pezullues (kg)2 x 175 Kg2 x 175 Kg2 x 175 Kg2 x 175 Kg
Kundërpeshë (kg) opsionale25 cm 30pcs25 cm 36pcs25 cm 40pcs25 cm 44pcs
Diametri i litarit të çelikut (mm)8.38.38.68.6
Lartësia maksimale e ngritjes (m)300300300300
Shpejtësia e rrotullimit të motorrit (r / min)1420142014201420
Tensioni (v) Faza e vetme / 3 Faza220V / 380V /
415V
220V / 380V /
415V
220V / 380V /
415V
220V / 380V /
415V

Përshkrimi i detajuar i produktit


Materiali: Steel / Aluminium Alloy
Ngjyrat: e kuqe, e verdhë, e portokalli, e zezë, e argjendit (e përshtatur)
Load nominale: 500kg, 630kg, 800kg, 1000kg
Fuqia motorike: 1.5kw, 1.8kw, 2.2kw
Shpejtësia e rrotullimit të motorrit: 1420r / min
Voltage: Single Phase / Three Phases (380V/220V/415V…)

Postime të ngjashme