CE certifikuar alumini pezulluar platformën e punës ZLP1000 fuqinë motorike 2.2kw

CE Certifikuar Alumini Platformë Pezullimi Për Punë ZLP1000 Fuqia Motorike 2.2kw

CE Certifikuar Alumini Platformë Pezullimi Për Punë ZLP1000 Fuqia Motorike 2.2kw

Suksesi është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë të angazhuar në prodhim,

marketingu dhe shërbimi teknik i platformës elektrike të pezulluar, Ngritja e materialit ndërtimor, ndërtim

Ashensor, Kullë Crane, Gondolë BMU, Vetëmbajtës Jack Gantry Lift, dhe pajisje të tjera ndërtimi.

HAOKE paguajnë shumë të kualifikuar nga ISO 9001 dhe produktet tona janë të certifikuara nga CE.

Aplikimet


1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë.

2. Pikturë, dekorim dhe rinovim i mureve të jashtme.

3. Projektet e instalimit dhe punimet e tjera të ndërtimit të mureve të jashtme të ndërtesës së lartë.

4. Punimet ajrore të anijes, kulla të mëdha, ura, diga dhe oxhaqe të mëdha.

5. Instalimi dhe mirëmbajtja e ngritjes së ashensorit të ngritjes së ndërtesave të larta, industrisë së ndërtimit të anijeve, anijeve detare, ruajtjes së anijes luftarake.

Parametrat teknik


Modeli i Pronësisë Nr.ZLP1000
Ngarkesa e përcaktuar (kg)1000
Shpejtësia e ngritjes (m / min)8 ~ 10
Fuqia motorike (kw)2 × 2.2kw, 50HZ / 60HZ
Çift rrotullues i frenave (Km)16
Këndi i rregullimit të këndit të litarit të çelikut (°)3 ° - 8 °
Distanca midis dy litarëve të çelikut (mm)≤100
Shtrirja e rradhës e rrezes së përparme (mm)1500
Platforma pezulluesembylljeAliazh alumini
Nr.Of raft platformëRafte të vetme
Nr.Of platformë3
L x W x H (mm)(2500 cm 3) x 690 × 1300
Pesha (kg)375 Kg
Mekanizëm pezullues (kg)2 x 175 Kg
Kundërpeshë (kg) opsionale25 cm 36pcs
Diametri i litarit të çelikut (mm)8.6
Lartësia maksimale e ngritjes (m)300
Shpejtësia e rrotullimit të motorrit (r / min)1420
Tensioni (v) 3Faza / faza e vetme220V / 380V / 415V, 50 / 60Hz

(Përshtatur)

Përparësi konkurruese


1. Siguroni sigurinë e jetës absolutisht gjatë punës ajrore

Siguria bllokohet fiksimin e litarit të çelikut menjëherë sapo platforma e pezulluar të përkulet ose litar çeliku rrëshqet nga ngrehja; Sistemi i kontrollit elektrik është i dizajnuar me mbrojtje të rrjedhjeve, mbrojtje të tepërt të nxehtësisë, mbrojtje aktuale të mbingarkesës dhe ndalesë të frenave; litar me tel të çelikut me cilësi të mirë, litar sigurie dhe kabllo.

2. Performanca stabile: rritet dhe ulet lehtë

3. Dizajn modular. Lehtë për t'u çmontuar, montuar, operuar dhe mirëmbajtur.

4. Lartësia e ngritjes mund të rregullohet sipas kërkesës (Maksimumi 300 metra)

5. Tensioni dhe frekuenca e punës mund të rregullohet (220V / 380V / 415V etj)

6. Platforma e suspenduar për përdorim të veçantë mund të personalizohet (rrethore, formë L, formë U, etj)

7. Cilësia profesionale, çmimi konkurrues, ofrimit të shpejtë, shërbime të mira.

Përshkrimi i detajuar i produktit


Ngjyra: Argjend
Ngarkesa e Vlerësuar: 1000kg
Nr. I Platformës: 3
Madhësia e Platformës: 7500 X 690 X 1300mm
Momenti i rrotullimit të frenave: 16
Fuqia Motorike: 2 X 2.2kw
Tensioni: 220v / 380v / 415v
Pesha kundër: 25 X 44 copë